Виїзна поразка гандболісток BSV Sachsen Zwickau

Ловлять гандбольний м'яч. / Фото: Ronny Hartmann/dpa/iconic image

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau програла виїзний матч проти TSV Bayer Leverkusen з рахунком 25:26 (12:11) і застрягла в нижній частині таблиці.

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau втратила першу виїзну перемогу в сезоні на заключному етапі. У суботу підопічні тренера Нормана Ренча програли леверкузенському "TSV Bayer" з рахунком 25:26 (12:11) і після третьої поразки в четвертій грі сезону застрягли в нижній частині турнірної таблиці. Найбільшу роль в успіху леверкузенців відіграли Марейке Томейер (9/4) та Віола Лейхтер (6). У складі гостей більшість голів забили Діана Магнусдоттір (6), Ема Хрватін (6/3) та Нора Якобссон ван Стам (5).

Жінки з Цвіккау сміливо розпочали гру і вже через десять хвилин були попереду 5:2. Навіть проміжний ривок леверкузенців до 8:6 (16-а хвилина) не засмутив гостей, які знову лідирували до перерви. Після зміни партій обидві команди обмінювалися влучними ударами до 21:21 (51-а). Потім БСВ був попереду 23:21 (53-я), але в завершальній фазі нерви здали. Забивши чотири м'ячі поспіль, леверкузенці переломили хід гри і святкували щасливу перемогу.