Messages are loaded...

"Хемніц" програв мюнхенській "Баварії" зустріч на виїзді з рахунком 73:86

М'яч потрапляє в сітку під час штрафного кидка / Фото: Уве Анспах/dpa

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" програла вирішальний поєдинок у Бундеслізі. У неділю на своєму майданчику команда з Саксонії поступилася своїм найближчим суперникам - мюнхенській "Баварії" - з рахунком 73:86 (44:38). Таким чином, "Баварія" святкувала свою восьму перемогу поспіль. Незважаючи на третю поразку в сезоні, підопічні головного тренера Родріго Пасторе продовжують очолювати турнірну таблицю.

Карсон Едвардс (20 очок), Володимир Лучіч (13), Нільс Гіффі (12) і Сільвен Франциско (11) відіграли найбільшу роль в успіху гостей. У складі "Хемніца" найбільше очок набрали Джеффрі Гарретт (18), Веслі ван Бек (16) і ДеАндре Лансдаун (13).

Лідери задали тон у першій половині гри і вже через 17 хвилин були попереду 44:34. Однак потім "Хемніц" не міг забити протягом семи хвилин. Мюнхенці скористалися слабким відривом і переломили хід гри 12:0 - 46:44 (24-а хвилина).

Обидві команди обмінялися ударами аж у четвертій чверті. Однак у заключному періоді гості мали довше дихання і вирішили гру на свою користь, набравши сім очок поспіль. Саксонці не змогли відігратися на 36-й хвилині, поступаючись 69:75, через низький відсоток влучань.

🤖 The translations are automated using AI. We appreciate your feedback and help in improving our multilingual service. Write to us at: language@diesachsen.com. 🤖