Дрезденські волейболісти виграли у "Мюнстера

Гравці простягають руки до волейбольного м'яча. / Фото: Уве Анспах/ dpa/symbol image

Волейболісти СК "Дрезднер" відсвяткували успішне завершення року і здобули десяту перемогу у дванадцятому турі Бундесліги. Команда тренера Олександра Вайбла здобула перемогу з рахунком 3:1 (25:17, 21:25, 25:23, 25:19) у напруженому матчі проти USC Münster.

У першому сеті господарі диктували гру перед 3 000 глядачами та аншлагом за допомогою влучних подач та різноманітних атак. У другому сеті жінки ДСК також вели 17:13, але потім повністю втратили нитку в ротації.

Після зрівняння рахунку в сеті USC перехопив ініціативу на себе, в той час як клуб "Ельба" спочатку діяв, притиснувши ручне гальмо. Однак, після того, як вони поступилися 12:16, в команді стався поштовх, а нещодавно підписана Піа Тіммер після заміни дала ковток свіжого повітря і стала більше блокувати нападницю USC Глорію Мутірі.

У відкритому обміні ударами з багатьма довгими розіграшами, DSC вирвався вперед з рахунком 2:1 в сеті. Обидві команди нічого не дали одна одній і в четвертому сеті, але в цілому DSC грала трохи стабільніше у всіх елементах. Грейс Фролінг, яка стала найрезультативнішим бомбардиром, набравши 24 очки, була визнана найціннішим гравцем за підсумками 102 хвилин.