Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Лідерство втрачено: "Ерцгебірге Ауе" зіграв 1:1 з "Дуйсбургом

Борис Тащи з "Ауе" грає в м'яч / Фото: Robert Michael/dpa

У своєму останньому домашньому матчі року футбольний клуб третього дивізіону ФК "Ерцгебірге Ауе" зумів здобути лише нічию. Рахунок 1:1 (1:0) у суботу ввечері проти "МСВ Дуйсбург", який наразі посідає 19-те місце в турнірній таблиці. Борис Тащи вивів господарів уперед (29'), а Ніклас Келле зрівняв рахунок у другому таймі (61').

Без головного тренера Павла Дотчева, якому було дозволено сидіти на трибунах лише після перебірки жовтих карток за скарги під час нічиєї 2:2 у Білефельді минулими вихідними, саксонці спочатку домінували на трибунах. Однак "Ауе" не зміг скористатися численними хорошими нагодами на ранніх стадіях, в той час як гості все краще і краще входили в гру. Однак трохи менше ніж через півгодини нападник FCE Тащи після чудового індивідуального проходу поклав м'яч у сітку воріт.

Другий тайм часом цікавого поєдинку пройшов у рівній боротьбі, що знайшло своє відображення в рахунку, коли відзначився Келле. Незважаючи на хороші моменти з обох сторін, рахунок у підсумку залишився 1:1.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖