СК ДХФК Лейпциг трохи не дотягнув до перемоги у східному дербі проти СК Магдебург

Головний тренер "Лейпцига" Рунар Сігтрігссон та його гравці радіють / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандболісти Бундесліги з клубу DHfK Лейпциг упустили перемогу в східному дербі проти клубу Магдебург. Подробиці гри читайте тут.

Після потужного камбеку гандболісти Бундесліги з клубу DHfK Лейпциг лише трохи не дотягнули до перемоги у східному дербі проти СК Магдебург. Команда тренера Рунара Сігтрігссона вирвала перемогу у переможців Ліги чемпіонів з рахунком 27:27 (10:15) у неділю вдень перед 5763 глядачами. У складі SC DHfK відзначився ісландець Вігго Крістьянссон, який забив сім м'ячів. Найкращим бомбардиром команди тренера Беннета Вігерта став Альбін Лагергрен (вісім голів). У той час як SCM залишається третім з 9:3 очками, команда Лейпцига (3:7) піднялася на 13-е місце.

"Це не звичайний гандбол, це сіль у супі", - заздалегідь підкреслював важливість цієї гри менеджер DHfK Карстен Гюнтер (Karsten Günther). Однак, схоже, це повідомлення спочатку не дійшло до гравців. Лейпцизька команда повністю проспала стартову фазу, припустилася надто багато технічних помилок і не розвинула жодної проникаючої сили в глибині поля проти мобільного захисту SCM. СКМ, який у четвер ввечері програв 20:32 Барселоні в Лізі чемпіонів, знайшов ігрові рішення в атаці і вже через 17 хвилин вів 10:3. Однак з виходом Мацея Гебала Сігтрігссон зумів стабілізувати роботу внутрішнього блоку. В останні п'ять хвилин до перерви СКМ більше не забив, так що Лейпциг зміг скоротити відставання до п'яти м'ячів.

Після перерви господарі продовжували боротися за перемогу. З виходом Матея Маміча в обороні вони порушили гру "Магдебурга" на випередження, а вихід на заміну воротаря Доменіко Ебнера також став вирішальним фактором. На 55-й хвилині Сімон Ернст зрівняв рахунок 25:25, а колишній гравець "Магдебурга" Моріц Прейс вивів господарів уперед вперше після рахунку 1:0 - 27:26 (57-а хвилина). У неспокійній фінальній фазі Омар Інгі Магнуссон зрівняв рахунок для SCM. Останньою атакою лейпцигці мали шанс вирвати перемогу, але Лука Віцке влучив у ворота.