ХК "Тюрінгер" розгромно програв у Бенсхаймі

Тренер Герберт Мюллер залишився незадоволений грою футболістів ХК "Тюрінгер".  / Фото: Marijan Murat/dpa
Тренер Герберт Мюллер залишився незадоволений грою футболістів ХК "Тюрінгер". / Фото: Marijan Murat/dpa

Жіноча команда Тюрингенської Бундесліги з гандболу несподівано не мала жодних шансів у топ-матчі в Бенсхаймі. Вони не змогли знайти вихід проти швидкої атакувальної гри команди, що посіла друге місце.

Жіночий гандбольний клуб Тюрінгер ХК зазнав першої поразки на виїзді в цьому сезоні чемпіонату Німеччини. Команда головного тренера Герберта Мюллера несподівано програла 31:38 (15:20) чинному володарю титулу HSG Bensheim/Auerbach у суботу ввечері. На очах у 1012 глядачів Йоханна Райхерт забила сім м'ячів і стала найкращим бомбардиром THC, який тепер має 6:4 очок.

Тюрінгський клуб з самого початку мав великі труднощі з швидкою грою господарів і швидко відставав 3:7 вже на 10-й хвилині. Після тайм-ауту Мюллера гості покращили гру в захисті та знайшли кращі рішення в атаці проти атакувального прикриття Бенсхайма. ТГК зумів відігратися до 10:11 (19-а хвилина), перш ніж вибився з ритму через технічні помилки та штрафи. Бенсхайм нещадно використовував прогалини в обороні Тюрінгії і до перерви вирвався вперед на п'ять м'ячів.

Хозяева поля також краще розпочали другий тайм і швидко збільшили відрив до 23:15 (32'). Хоча клуб з Тюрінгії не підвів і зіграв свою роль у привабливому обміні ударами, він так і не зміг зупинити потік гри сильної команди з Бенсхайму і заслуговував на поразку з таким же рахунком.