Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

ХК "Тюрінгер" забезпечив собі місце в Лізі Європи перемогою над "Бломберг-Ліппе

М'яч лежить на воротах / Фото: Frank Molter/dpa/Symbolic image

ХК Тюрінгер виграє дуель переслідування у Бломберг-Ліппе та забезпечує собі місце в Європейській лізі завдяки значному покращенню результатів.

Гандболістки Бундесліги з ХК Тюрінгер у наступному сезоні також виступатимуть на європейській арені. Команда головного тренера Герберта Мюллера в суботу ввечері заслужено виграла дуель переслідування у HSG Blomberg-Lippe з рахунком 33:27 (15:18) після явного поліпшення гри в другому таймі.

За два тури до кінця сезону тюрінгенці (37:11 очок) вже не можуть змістити з четвертого місця "Бломберг-Ліппе" (32:16) і, таким чином, забезпечили собі путівку в Лігу Європи. У дев'ятій домашній перемозі в сезоні найкращим бомбардиром ТХК знову стала Йоханна Райхерт з 14-ма голами.

Австрійка одразу знайшла свій ритм перед 1220 глядачами і вже через п'ять хвилин забезпечила тюрінгенцям лідерство 3:1. Однак потім господарі майданчика неодноразово не змогли влучити у ворота сильної голкіперки HSG Мелані Вайт.

Бломберг розвинула набагато більше проникнення з задньої лінії, вперше вийшла вперед 5:4 (9-а хвилина) і збільшила свою перевагу до 13:8 до 21-ї хвилини. У заключній фазі першого тайму ТГК значно покращив свою гру в нападі, оскільки став набагато різноманітнішим, але все ще не міг налагодити гру в захисті.

Після перерви тюрингенки знову прискорили темп зі швидкісною Сонею Фрей на позиції центрової, а також стали набагато рішучішими в захисті. Ніколь Рот також продемонструвала чудову гру. Своїми сейвами воротарка сприяла тому, що THC вирвалася вперед 5:0, перетворивши відставання 22:24 (42') на перевагу 27:24 (51').

У заключній фазі Бломбергу не вистачило сил, щоб загрожувати тюрингійцям, які грали, наче у вогні.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖