VC Bitterfeld-Wolfen вибув у чвертьфіналі плей-офф

Волейбольний м'яч лежить на підлозі залу / Фото: Marcus Brandt/dpa/Symbolic image

Геліос Грізліс Гізен занадто великий для нещодавно підвищеної в класі команди з Саксонії-Ангальт. Аутсайдери також зазнали поразки з рахунком 3:0 у своєму другому матчі.

Волейболістки ВК Біттерфельд-Вольфен вибули з чвертьфіналу плей-офф чемпіонату Німеччини. Команда, що підвищилася в класі, програла і другий матч серії "Кращий з трьох" у п'ятницю на майданчику "Геліос Грізліс Гізен" з рахунком 0:3 у трьох сетах (20:25, 14:25, 16:25). Найбільшу роль у перемозі господарів після 71 хвилини зіграв Ніклас Брейлін, який був визнаний найціннішим гравцем.

Біттерфельдці змогли лише трохи потурбувати фаворитів у першому таймі, коли вони відігралися до 18:21 після того, як поступалися з рахунком 11:18. Однак команда з Гізена забезпечила собі перемогу в сеті і домінувала в наступних двох партіях. Господарі мали більше проникнення в атаку, а також менше помилок на прийомі.