Без Вернера: "Лейпциг" перемагає "Санкт-Галлен

Гравець "Лейпцига" Тімо Вернер на м'ячі / Фото: Jan Woitas/dpa

Тімо Вернер збирається переїхати до Англії. Тому перший контрольний матч "РБ Лейпциг" у цьому році нападник дивився лише як глядач.

Без нападника Тімо Вернера "РБ Лейпциг" здобув перемогу в контрольному матчі проти ФК "Санкт-Галлен" з рахунком 1:0 (1:0). 27-річний футболіст, який незабаром вирушить в оренду до "Тоттенхем Хотспур", тренувався на бічному полі Центру футболу в клубі "Ла Манга", де "Лейпциг" зараз перебуває на тренувальному зборі. Перед початком матчу клуб оголосив, що Вернер не вийде на поле, "оскільки ми ведемо переговори з іншим клубом".

Лейпциг блискавично розпочав гру. Ксавер Шлагер (3-я хвилина) відкрив рахунок після удару Хаві Сімонса в нижній кут зліва. Однак у перші 45 хвилин "Лейпциг" втратив контроль над грою.

Швейцарська команда, яка посіла друге місце, домінувала і комбінувала більш впевнено. РБ пощастило, коли Чіма Окороджи влучив у стійку (36'). Без відпочиваючих Дані Олмо та Елджіфа Ельмаса контратаки РБ були надто метушливими та неточними. У другому таймі РБ майже повністю змінився і знову домінував у грі.