1. ФК "Нюрнберг" виграв контрольний матч проти клубу "Ерцгебірге Ауе

Думан забив два голи у переможному тестовому матчі проти "Ауе". / Фото: Даніель Карманн/dpa

Нюрнберг легко витримує випробування проти лідера третього дивізіону Ауе. Команда Клозе перемагає з рахунком 6:0.

Після розгромної поразки в чемпіонаті, 1. ФК Нюрнберг отримав трохи впевненості в собі завдяки перемозі в контрольному матчі. Команда з другого дивізіону, яку тренує Мирослав Клозе, під час міжнародної перерви розгромила клуб з нижчого дивізіону "Ерцгебірге Ауе" з рахунком 6:0 (3:0). Голи у складі "Нюрнберга" на стадіоні "Макс-Морлок-Плац" забили Тейлан Думан (9-а хвилина/43-а), Дастін Форкель (25-а), Кандзі Окунукі (56-а/60-а) та Флоріан Флік (90-а+1).

"Це був хороший тест для нас. Ми змогли спробувати кілька речей, які дадуть нам деякі вказівки для майбутніх ігор", - сказав Клозе. Минулої суботи франконці вдома програли з рахунком 4:0 "Магдебургу".

Клозе зробив багато змін у складі команди, яка наразі очолює таблицю третього дивізіону. Не вийшли на поле легіонери Міхал Севцик (Чехія), Стефанос Цімас (Греція) та німецькі легіонери U19 Фінн Єльч і Віннерс Осаве.