СК DHfK Лейпциг без шансів у Лемго

Команда гандбольної Бундесліги SC DHfK Leipzig зазнала другої поразки в сезоні у виїзному матчі з TBV Lemgo Lippe. Цьому не зміг запобігти навіть воротар Крістіан Северас.  / Фото: Jan Woitas/dpa
Команда гандбольної Бундесліги SC DHfK Leipzig зазнала другої поразки в сезоні у виїзному матчі з TBV Lemgo Lippe. Цьому не зміг запобігти навіть воротар Крістіан Северас. / Фото: Jan Woitas/dpa

Гандбольна команда Бундесліги "Лейпциг" зазнала другої поразки в сезоні в Лемго. Без двох ключових гравців їм спочатку не вистачало проникнення та захисної стабільності після перерви.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig зазнала невдачі в Бундеслізі. Команда тренера Рунара Сігтрігссона, яка до цього святкувала дві домашні перемоги поспіль, поступилася 28:33 (10:14) на майданчику TBV Lemgo Lippe. Найкращим бомбардиром у складі SC DHfK, який тепер має 6:4 очок, став Франц Семпер з дев'ятьма м'ячами.

Обидві команди провели швидкий перший тайм, але змарнували низку моментів в атаці, що також було пов'язано з відмінною грою воротарів. Костянтин Мьостль з "Лемго" та його колега з "Лейпцига" Крістіан Северас до перерви здійснили дев'ять сейвів. Гра була абсолютно рівною до 7:7 (17-а хвилина), перш ніж гості, яким довелося обходитися без легіонерів Луки Віцке і Вігго Крістьянссона, почали припускатися все більшої кількості технічних помилок. На 22-й хвилині "Лемго" організував ривок 5:1, щоб вирватися вперед 12:8, і утримував перевагу в чотири м'ячі до самої перерви.

"Лемго" розпочав другий тайм шалено і на 36-й хвилині швидко збільшив розрив у рахунку 20:13. Сігтрігссон відреагував на це зміною воротаря і випустив Доменіко Ебнера замість Саєвраса. Італійський легіонер добре увійшов у гру, але "Лейпциг" спочатку не зміг набрати обертів. Лише три голи поспіль від Франца Земпера дозволили гостям скоротити розрив у рахунку до 24:27 на 52-й хвилині. Лемго ненадовго похитнувся, але потім зміг покластися на лідерські якості Тіма Сутона (десять голів) і відновив контроль над грою. SC DHfK в кінцевому підсумку заслуговував на поразку.