Дебют Герберта: баскетболісти "Баварії" виграли у "Хемніца

Гордон Герберт виграв свій перший змагальний матч на посаді тренера "Баварії". / Фото: Matthias Balk/dpa

Колишній тренер збірної Німеччини з баскетболу Гордон Герберт святкує успішний дебют на посаді нового тренера мюнхенської "Баварії". Чинні чемпіони ББЛ без проблем обіграли "Хемніц".

Баскетболісти мюнхенської "Баварії" здобули першу перемогу під керівництвом нового головного тренера і колишнього наставника національної збірної Гордона Герберта. У матчі-відкритті Німецької баскетбольної ліги (BBL) чинні чемпіони обіграли вдома "Дев'ятки Хемніц" з рахунком 73:59 (36:28).

Наступник Герберта на посаді тренера національної збірної, іспанець Алекс Мумбру, як глядач побачив хорошу гру "Баварії" в захисті. Як наслідок, наприкінці першої чверті "Хемніц" пропустив більше втрат, ніж забитих м'ячів. Однак гості скоротили відставання 8:15 до 16:16 наприкінці чверті.

Хемніцу також було важко забити з гри у другій половині, і до середини чверті він закинув лише один м'яч з поля. З іншого боку, Девін Букер та легіонер Оскар да Сілва використали свою перевагу в габаритах - дует набрав 20 очок, і мюнхенці повели в рахунку 36:28 по перерві.

Девін Букер та Оскар да Сілва вивели "Баварію" вперед

Букер та да Сілва розпочали другий тайм з 13:0 за три з половиною хвилини, і "Баварія" відірвалася з різницею у 22 очки. Хемніц не здався і скоротив відставання до 13 очок, але господарі не дозволили нічому стати на заваді, незважаючи на поганий відсоток реалізації триочкових. Да Сілва став найкращим бомбардиром з 19 очками.

Гра проходила на скляній підлозі. Цього сезону "Баварія" встановила його на постійній основі на BMW Park. Лінії поля відображаються за допомогою світлодіодів.