Перша домашня перемога: ThSV Eisenach виграє у HSG Wetzlar

Марко Гргіч - найкращий бомбардир HSG Wetzlar / Фото: Jan Woitas/dpa

ThSV виграє не лише дуель у підвалі, але й домашню гру вперше в цьому сезоні. За рівним першим таймом послідував чудовий другий тайм.

Гандбольний клуб "Айзенах" святкує першу домашню перемогу в сезоні. Гандбольний клуб Бундесліги виграв 30:22 (13:13) у HSG Wetzlar на домашньому майданчику Werner-Aßmann-Halle. Кращим бомбардиром на очах у 2 728 глядачів став новий легіонер Марко Гргіч. Він відзначився вісім разів. Це була друга перемога вартбурзького клубу в його шостому матчі.

Перший тайм пройшов у надзвичайно рівній боротьбі. Час від часу "Айзенах" вів у два м'ячі, але гості з Вецлара не втрачали рівноваги. Після того, як в останній грі проти "Ганновера-Бургдорфа" Айзенах мав великі проблеми в нападі, всі гравці атаки надійно забивали в першому таймі. Вецлару вдалося зрівняти рахунок за рахунку 13:13 ще до перерви.

Другий тайм також спочатку проходив у рівній боротьбі. Незважаючи на те, що на 40-й хвилині голкіпер "Айзенаха" Матія Спікіч мав набагато кращий відсоток відбитих м'ячів - близько 42 відсотків, клуб з Вартбурга не зміг вийти сухим з води. Два м'ячі після тайм-ауту і втрата суперником володіння м'ячем дозволили клубу з Тюрінгії відкрити невеликий відрив (22:18).

У цій фазі HSG просто не забивав достатньо часто, а голкіпери HSG не відбивали достатньо кидків, незважаючи на заміни. У заключні п'ять хвилин, здавалося, нічого не працювало, одна втрата м'яча слідувала за іншою, і остаточний рахунок був чітким - 30:22.