Nachrichten werden geladen...

"РБ Лейпциг" програв "Фрайбургу" 4:1 у жіночій Бундеслізі

Ванесса Фудалла (ліворуч) не реалізувала пенальті з фолу у Фрайбурзі / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

Лейпциг не знайшов свою гру в Брайсгау. Вони втратили хороші моменти і допустили занадто багато помилок в обороні.

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" зазнала прикрої поразки від "СК Фрайбург" у сьомому турі жіночої Бундесліги. Незважаючи на вражаючу гру протягом тривалих відрізків у Брайсгау, вони програли з рахунком 4:1 (0:1).

Шекіра Мартінес (33-я хвилина) вивела господарів вперед. Після перерви Аннабель Шашинг (53), Кора Зікай (61) та Ейлін Кемпбелл (90.+3) збільшили перевагу. Марлін Шиммер (81') потужним ударом зробила рахунок 1:3.

Ванесса Фудалла не змогла переграти голкіпера "Фрайбурга" Рафаелу Боргграфе з пенальті у компенсований час першого тайму. Після третьої поразки в сезоні "РБ" опустився на сьоме місце в турнірній таблиці.

Індивідуальні помилки та втрачені моменти

Лейпцизька команда мала шанси відігратися за рахунку 0:3. Але індивідуальні помилки, як, наприклад, перед 0:2, коли Лу-Анн Жолі зробила катастрофічно невдалу передачу перед власним штрафним майданчиком, призвели до того, що результат був зрозумілим. А ще тому, що РБ були занадто нешкідливими в атаці і не змогли скористатися кількома гольовими моментами, які у них були.

Крім пропущеного пенальті, колишня гравець "Фрайбурга" Джованна Гофманн (56), яку викликали до національної збірної, мала чудову нагоду, але не реалізувала її.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖