Nachrichten werden geladen...

РБ Лейпциг впевнено виходить до наступного раунду Кубка ДФБ

Гравці "РБ-Лейпциг" святкують перемогу на стадіоні "Рот-Вайсс Ессен". / Фото: Fabian Strauch/dpa

Потрібен був тривожний дзвінок, після якого "РБ Лейпциг" пішов на поправку. Голкіпер RWE Якоб Гольц запобіг ще більшій поразці.

Дворазові володарі кубка "РБ Лейпциг" без особливих проблем вийшов до наступного раунду Кубка DFB і впевнено переміг клуб третього дивізіону "Рот-Вайсс Ессен". Учасники Ліги чемпіонів виграли матч у традиційному клубі на Хафенштрассе з рахунком 4:1 (2:1) на очах у 17 000 глядачів.

М'ячі у складі гостей забили Бенджамін Сеско (12-а хвилина), Лоїс Опенда (40-а), новачок Антоніо Нуса (84-а) та Хаві Сімонс (88-а). Рам'єн Сафі вже на 2-й хвилині вивів RWE вперед 1:0. Таким чином, господарі вилетіли в сьомий раз в останніх восьми матчах першого раунду. Як і минулого року, "Лейпциг" пройшов до другого раунду.

Перш за все, однак, гостей застали зненацька. Перша ж атака господарів лівим флангом призвела до рахунку 1:0 завдяки швидкісному Сафі, який після чудового пасу Торбена Мюселя влучив у дальній кут, звідки м'яч відскочив у сітку воріт. Вболівальники RWE святкували гол менш ніж через дві хвилини у ворота явних фаворитів.

Лейпциг швидко відігрався

Команда тренера Марко Роуза, який обійшовся без нових підписань у стартовому складі, швидко знайшла свій ритм і зрівняла рахунок через десять хвилин завдяки зусиллям Сеско, який головою замкнув навісну передачу Амаду Хайдара.

Опенда зберіг концентрацію перед перервою після передачі Сеско і проштовхнув м'яч повз воротаря RWE Якоба Гольца, зробивши рахунок 2:1, який потім запобіг подальшим голам, здійснивши кілька чудових сейвів. Новачок команди Нуса зробив рахунок 3:1 через кілька секунд після виходу на заміну, а Сімонс зробив рахунок 4:1, завершивши гру.

Таким чином, кубкова сенсація Ессена не змогла здійснитися. RWE вже ставив підніжки багатьом фаворитам на Хафенштрассе або доводив їх до додаткового часу та серії пенальті. Три роки тому чинний чемпіон Німеччини леверкузенський "Байєр" був вибитий в Ессені в 1/16 фіналу.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖