"РБ Лейпциг" виграв контрольний матч у "ЗФК Мозельвіц

Під час міжнародної перерви "РБ Лейпциг" здобув перемогу над командою північно-східної регіональної ліги ZFC Meuselwitz / Фото: Jan Woitas/dpa

Команда "Б" "РБ Лейпциг" спочатку не мала жодних проблем проти "Мейзельвіца". Але потім команда регіональної ліги чинить зухвалий опір.

"РБ Лейпциг" виграв свій контрольний матч проти "ЗФК Мозельвіц" з рахунком 3:1 (3:0). РБ вийшов вперед на очах у близько 350 глядачів у тренувальній академії завдяки голу Фаїка Сакара (7-а хвилина), а згодом Амос Герт (15-а) та Андре Сілва (25-а) збільшили перевагу в рахунку. Після перерви Тім Кісслінг (74) скоротив відставання гостей з Тюрінгії.

Команда Марко Роуза, яка наразі має 16 гравців РБ, доступних під час міжнародної перерви, розпочала з професіоналами Леопольдом Зінгерле у воротах, Лукасом Клостерманном, Сілвою, Кевіном Камплем та новим професіоналом Вігго Гебелем. Решта складу була заповнена гравцями U19.

Амаду Хайдара, який отримав струс мозку в матчі з "Леверкузеном" і після цього скасував поїздку зі збірною до Малі, не потрапив до складу. Утім, він спостерігав за тестом, як і Ксавер Шлагер, який досі перебуває на узбіччі після розриву хрестоподібних зв'язок.

Після заміни команда північно-східної регіональної ліги, яка після шести турів здобула лише одну перемогу і дві нічиї, стала трохи сміливішою. Підопічні тренера ZFC Георга-Мартіна Леопольда винагородили себе голом Кіслінга. Більше саксонці не пропустили. RB довелося робити швидкі заміни, оскільки Амос Герт і Фаїк Сакар були змушені залишити поле з травмами. У другому таймі Роуз продовжував робити жваві заміни.