"РБ Лейпциг" здобув впевнену перемогу над "Вольфсбургом

Футболістки "РБ Лейпциг" програють "Вольфсбургу" з рахунком 4:0 / Фото: Хендрік Шмідт/dpa

Вигравши нещодавно дві гри, лейпцизька команда не змогла взяти жодного очка у Вольфсбурзі. Зрештою, проти колишніх чемпіонів серії було навіть гірко.

Після двох перемог жіноча команда "РБ Лейпциг" зазнала чергової поразки. Клуб Бундесліги розгромно програв "Вольфсбургу" з рахунком 0:5 (0:1). На стадіоні АОК у Вольфсбурзі забивали Лінн Вілмс (21-а хвилина), Свейндіс Йонсдоттір (65-а), Лінет Беренстейн двічі (76-а і 90-а) і Ребекка Блумквіст (84-а). РБ поки що залишається на п'ятому місці з дев'ятьма очками, тоді як ВФЛ має на одне очко більше на третьому місці.

Спочатку моменти були першокласними з обох боків. З третьої спроби після подачі кутового "ВФЛ" м'яч потрапив до Вільмса, який вколотив його під поперечину і вивів колишніх чемпіонів вперед. В цілому, однак, дії в першому таймі були збалансованими, а гра - напруженою.

У другому таймі "Лейпциг" був більш активною командою на початку і був ближчим до зрівняння рахунку, ніж "Вольфсбург" до ще одного голу. Тим не менш, фаворити, які невдало розпочали сезон, забили знову: довга передача від Вілмса приземлилася на Александру Попп, яка відпасувала на Йонсдоттір. Все, що їй залишалося зробити, це влучно пробити, щоб зробити рахунок 2:0. Після цього гра вислизнула від Лейпцига. У заключній фазі Беренштейн відзначилася дублем, а Ребекка Блумквіст встановила остаточний рахунок.