Nachrichten werden geladen...

Жіноча волейбольна команда Дрездена програла Потсдаму

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolbild

Жіноча волейбольна команда СК "Дрезднер" розпочала новий сезон з поразки. Підопічні тренера Олександра Вайбла на очах у 2751 глядача поступилися 0:3 (24:26, 20:25, 22:25) другій команді чемпіонату - СК Потсдам. Шестиразові чемпіони Німеччини не змогли позбутися свого "стартового прокляття" і програли першу гру в п'ятий раз поспіль, в тому числі вчетверте - "Потсдаму". "Ми програли гру в атаці, нам все ще бракує необхідної координації. Потсдам, з іншого боку, діяв дуже компактно", - сказав Олександр Вайбл, який перед матчем був удостоєний честі провести свій 500-й матч за ДСК.

З самого початку обидві команди вели гарячу боротьбу на рівних. У першому сеті господарі вирвалися вперед з рахунком 20:13 завдяки пресингу та хорошій грі на блоці і в захисті. Але потім гра зламалася, і потсдамська команда повернула собі очко за очком. Після того, як підопічні Вайбла не змогли реалізувати два сет-боли, першим шансом для бранденбурженок скористалася діагональна нападниця Потсдама Тара Таубнер.

У другому і третьому періодах гра також йшла вперед і назад, але у вирішальних ситуаціях гості виявилися набагато потужнішими в атаці, а також трохи сильнішими в прийомі і захисті, ніж дрезденці. На 79-й хвилині гості реалізували перший матч-бол і здобули перемогу.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖