Жіночий "РБ Лейпциг" виграв 2:0 у бременського "Вердера

Жінки "РБ Лейпциг" виграли свій другий домашній матч у сезоні / Фото: Хендрік Шмідт/dpa

Після поразки від мюнхенської "Баварії" "Лейпциг" знову перемагає. Це їхня сьома домашня перемога поспіль у цьому сезоні.

Жінки "РБ Лейпциг" здобули другу перемогу в матчі третьої ліги. Вони виграли 2:0 (1:0) у бременського "Вердера" в Бундеслізі на своєму полі "Коттавег". На очах у 1038 вболівальників відзначилися Лідія Андраде (8-а) та Джованна Гофманн (50-а).

Лейпциг розпочав перший тайм з шаленого старту. Марлін Шиммер вже святкувала те, що мало стати її першим голом за РБ, коли через кілька хвилин його було скасовано через офсайд. Однак жінки РБ не розгубилися і забили ще раз всього через дві хвилини в особі Лідії Андраде - цього разу відповідно до правил. Решта першого тайму пройшла більш рівно, ніж у дебюті, але бременкам не вистачало остаточної послідовності.

Другий тайм розпочався так само потужно, як і перший. Колишній гравець "Вердера" та іменинниця Джованна Гофманн (50) отримала передачу справа від Сандри Штарке і забила з 12 метрів, зробивши рахунок 2:0. Ранній гол прийшовся на невідповідний час для Бремена, і рахунок залишився незмінним.