Nachrichten werden geladen...

Алонсо після поразки від "Байєра": Не все так погано

Тренер "Байєра" Хабі Алонсо розкритикував відсутність контролю у другому таймі / Фото: Federico Gambarini/dpa

Тренер Хабі Алонсо називає першу національну поразку леверкузенського "Байєра" гіркою. Наставник хоче винести з неї уроки.

Тренер леверкузенського "Байєра" Хабі Алонсо відреагував на припинення переможної серії своєї команди в чемпіонаті з розчаруванням, але й відносним спокоєм. "Це важко, це гірко. Ми не заслуговували на поразку сьогодні, особливо через перший тайм", - сказав 42-річний іспанець в ефірі Sky TV після поразки 3:2 від "РБ Лейпциг", в якій його команда розгубила перевагу 2:0.

Алонсо заявив, що його команда могла забити більше голів до перерви. "Нам не вистачало контролю в другому таймі, і ми занадто легко пропустили голи. Ми приймаємо поразку, тому що це футбол, - додав він. "Те, що ми програли, не означає, що все було катастрофою. Ми показали хорошу гру. Але ми повинні покращити гру проти м'яча."

Пізніше Алонсо заявив, що дворазові переможці минулого сезону будуть вчитися на своїх помилках. "Недобре дозволяти супернику відігратися після того, як він вів у рахунку 2:0. Але це процес, ми все ще на початку сезону", - сказав екс-професіонал. До цього "Леверкузен" не програвав у 35 матчах Бундесліги поспіль.

🤖 Die Übersetzungen werden mithilfe von KI automatisiert. Wir freuen uns über Ihr Feedback und Ihre Hilfe bei der Verbesserung unseres mehrsprachigen Dienstes. Schreiben Sie uns an: language@diesachsen.com. 🤖