Niners Chemnitz очолили турнірну таблицю після перемоги над Rostock Seawolves

Тренер "Хемніца" Родріго Пасторе дає вказівки на боковій лінії. / Фото: Штефан Пухнер/dpa

Баскетбольна команда "Хемніц" очолила турнірну таблицю після перемоги над "Росток Сіволвз".

Баскетбольна команда Niners Chemnitz вийшла в лідери чемпіонату Німеччини. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе в п'ятницю на своєму майданчику перемогли "Росток Сіволвз" 85:75 (42:34) і святкували 13-й успіх поспіль у всіх змаганнях. Першої і поки що єдиної поразки в сезоні саксонці зазнали в першому турі Бундесліги 27 вересня, коли програли 85:90 чинним чемпіонам Ратіофарм Ульм.

Видатний ДеАндре Лансдаун зіграв ключову роль у сьомій перемозі "Хемніца" в чемпіонаті Німеччини, набравши 28 очок. Кевін Єбо (18), Тайлор Онгвае (13) і Джефф Гарретт (12) також набрали двозначні показники. У складі "Ростока" найкращими були Деррік Алстон (26), Робін Амайзе (13), Вес Кларк (12) та Ерік Локетт (10).

Господарі взяли курс на перемогу вже у другій чверті. З 27:25 (16') "Хемніц" вирвався вперед з ривком 15:0 до 42:25 (19-а хвилина). Росток не зміг скоротити відставання більш ніж до п'яти очок (37:42 на 21-й хвилині), оскільки поступався під кільцем.

Хемніц зібрав 47 підбирань, в тому числі 15 в нападі, в першу чергу завдяки Єбо (14) і Гарретту (12). Гості змогли зібрати лише 39 підбирань.