Сьома гра без перемог: дрезденське "Динамо" залишається в третьому дивізіоні

Ларс Бюннінг з "Динамо" проти Нікласа Надя з "Верля" / Фото: Robert Michael/dpa

Підвищення до другого дивізіону для дрезденського "Динамо" залишилося в минулому. Невлаштована команда все ще багато винна.

Дрезденське "Динамо" має нарешті планувати ще один рік у 3-й футбольній лізі. У суботу саксонці з рахунком 0:1 (0:1) поступилися СК Верл. Ларс Локоч вивів гостей вперед, реалізувавши свій перший шанс на 21 хвилині. На очах у 28 325 глядачів господарі поля не змогли відіграти відставання. Це була сьома гра поспіль без перемог.

"Динамо" розпочало агресивно і тиснуло на суперника, розпочавши дуже рано перед його штрафним майданчиком. Проте вже тоді можна було помітити невпевненість у діях саксонців. Небезпека часто відверталася технічними помилками, а завершальний пас не знаходив свого адресата. Це полегшувало "Верлу" захист власних воріт. Ситуація стала ризикованою лише одного разу, коли Том Зіммершид головою замкнув подачу Штефана Кучке поруч з дальньою стійкою.

Відвідувачі ставали сміливішими з ходом гри і ставали все більш небезпечними після того, як повели в рахунку. Динамівці ускладнили собі життя, оскільки їм не вистачало концентрації в обороні, що дозволило "Верлу" створювати моменти, якими вони не скористалися.

Другий тайм розпочався так само, як і перший. Спочатку "Верл" вичікував, коли дрезденці почнуть атакувати, і їм пощастило, що воротар Лука Унбехаун на 59-й хвилині впорався з ударом Кучке кінчиками пальців. Господарі створювали все більше і більше моментів, але Унбехаун у воротах "Верля" також виправився після деякої початкової невпевненості і якимось чином зумів відбити удар головою Кучке (72') і постріл Якоба Леммера, який вийшов на заміну (76'). Верл лише спорадично проникав на половину поля суперника, але без особливих проблем втримав результат.