"Дрезден" вибив "Дюссельдорф" з кубка - Мейсснер і Дафернер забивають голи

Гравець "Динамо" Крістоф Дафернер (праворуч) радіє після голу 1:0 / Фото: Robert Michael/dpa

У кубковому протистоянні не було помітної різниці в класі. Команда третього дивізіону показала сильний виступ.

Футбольна команда третього дивізіону "Динамо" Дрезден зробила кубковий сюрприз, вибивши з боротьби "Фортуну" Дюссельдорф у першому раунді. Дрезденська команда заслужено перемогла з рахунком 2:0 (1:0). Крістоф Дафернер, який грав за "Фортуну" у другій половині минулого сезону, вивів дрезденців вперед на 17-й хвилині. Вирішальний гол на очах у 29 660 глядачів забив Робін Мейсснер (69).

Впродовж 45 хвилин не було зрозуміло, яка з двох команд є командою другого, а яка третього дивізіону. Динамівці загнали "Фортуну" на її половину поля агресивним, безперервним пресингом, вражаючи швидкими комбінаціями, великою готовністю до бігу та винахідливими діями перед воротами Флоріана Кастенмайєра. Якщо і було що критикувати, так це фінальну послідовність у завершенні. Від Дюссельдорфа не було практично нічого. Гості рідко наближалися до воріт "Динамо" і не створили явних моментів у першому таймі.

Фортуна краще після перерви

Ситуація змінилася після перерви. Фортуна тепер тиснула і мала чудові шанси через Йону Нємєца (46') та Фелікса Клауса (48'), які зірвав голкіпер Динамо Тім Шрайбер. Динамівцям знадобилося десять хвилин, щоб заспокоїти гру і повернутися в гру. Мейсснер з апломбом забив після тонкого пасу Олівера Батісти Майєра.