Дрезденські волейболісти програли Шверіну

Волейболісти на м'ячі / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболістки СК "Дрезднер" програли свій заключний матч основного раунду СК "Пальмберг Шверін" з рахунком 1:3 (29:31, 25:23, 23:25, 11:25). Господарям поля вже не було за що грати, оскільки вони вже не могли змістити суперників з третього місця. Зовсім інша історія з SSC, який ще до початку проміжного раунду виборов собі перше місце.

Дрезденці вийшли на головний матч без замін. Окрім двох довготривалих травмованих гравців Сари Штраубе та Грейс Фролінг, через хворобу були змушені відмовитися від гри Наталі Лемменс та Лара Бергер.

Тем не менш, команда DSC продемонструвала сильний виступ у першому сеті перед 3 000 глядачів та при повному аншлагу. Господарі майданчика раз по раз виривалися вперед на три-чотири очки завдяки потужним подачам та різноманітним атакам. Однак у вирішальний момент "Шверін" відбив чотири сетболи, а потім сам зміг скористатися третім шансом.

У другому сеті команди знову обмінялися ударами на рівні очей, але цього разу перевага була на боці команди "Вайбл". Однак ще один гравець DSC, голландка Фамке Бунстра, зазнала травми коліна в середині сету, що не залишило тренеру майже ніяких варіантів. Тим не менш, у третьому періоді дрезденська команда вела запеклу боротьбу з фаворитами до самого кінця. Однак у підсумку їм довелося віддати належне кадровій ситуації.