Футболістки "РБ Лейпциг" здобули перемогу в Леверкузені

Футбольний м'яч, що лежить на траві / Фото: Andreas Gora/dpa/Symbolic image

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" здобула першу перемогу після чотирьох поспіль поразок у Бундеслізі в компенсований час. У неділю команда, що підвищилася в класі, зіграла внічию 1:1 (0:0) з леверкузенським "Байєром". Ванесса Фудалла вийшла вперед на 78-й хвилині, перш ніж Верена Відерен зрівняла рахунок ударом з велосипеда на третій хвилині компенсованого часу.

Після домашньої поразки від бременського "Вердера" з рахунком 5:0 тренер "РБ" Сабан Узун порадив своїм гравцям "не дивитися в таблицю. Грати проти трійки лідерів попереднього сезону в перших п'яти матчах і зазнавати поразок, природно, робить щось з командою, яка з попереднього сезону знає тільки те, як перемагати", - сказав він.

Команда з Саксонії, яка фінішувала шостою в таблиці, добре розпочала гру і мала найкращий шанс вийти вперед на 30-й хвилині. Марлен Мюллер була обіграна, але замість того, щоб пробити сама, вона відпасувала на Лідію Андраде. Її удар з близької відстані був заблокований перед самою лінією, а наступний удар Коріни Янез приземлився на зовнішній стороні сітки. Фудалла після перерви зіграла краще: вона з 30 метрів пробила з розвороту і повела в рахунку (78'). Гостям довелося зрівняти рахунок у компенсований час.