ТСВ Айзенах програє ТСВ Ганновер-Бургдорф

"Айзенах" програє "Ганновер-Бургдорфу" / Фото: Грегор Фішер/dpa

Незважаючи на самовіддану боротьбу, "ТСВ Айзенах" зазнає четвертої поразки у своїй п'ятій лізі. Важливий гравець отримує червону картку.

ТСВ Айзенах після важкої боротьби зазнав третьої поразки поспіль. Гандбольний клуб Бундесліги програв 26:28 (11:13) на майданчику TSV Ганновер-Бургдорф. Кращим бомбардиром став Філіп Вістороп, який виступає за "Айзенах" з цього сезону, з сімома забитими м'ячами, включаючи семиметровий пенальті.

У першому таймі "Айзенах" весь час трохи відставав, але не втрачав темпу. Голкіпер "Айзенаха" Сільвіо Хайневеттер, зокрема, зберіг свою команду в грі завдяки високому показнику відбитих м'ячів - 50 відсотків у першому таймі. Як наслідок, на перерву вартбуржці пішли з невеликим відривом (11:13).

Тюрінгський клуб вперше зрівняв рахунок на 38-й хвилині (15:15). Однак за цим послідувала невдача: капітан Петер Вальц після неспортивного фолу отримав червону картку і був змушений покинути майданчик.

"Айзенах" випустив гру з рук лише в заключній п'ятихвилинці через велику кількість пропущених кидків. Команда Айзенаха не могла забити протягом шести хвилин у заключній фазі.