Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Кевін Йебо приводить Chemnitz до впевненої перемоги в Гейдельберзі

Баскетбольний м'яч потрапляє в кільце / Фото: Thomas Kienzle/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz захистила лідерські позиції в німецькій лізі завдяки видатному виступу Кевіна Єбо. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе в суботу святкували переконливий тріумф 99:77 (49:39) над командою MLP Academics Heidelberg, яка посідає передостаннє місце. Окрім Єбо (33 очки), важливу роль у 15-ій перемозі саксонців у сезоні відіграли Каза Каджамі-Кін та Тайлор Онгве (по 11). У складі господарів найбільше очок набрали Марсель Кессен (18), Джош Грей (17), Джеффрі Керролл (12) та Ісайя Уейлі (10).

Господарі, яким загрожував виліт, змогли втримати рахунок до 16-ї хвилини зустрічі. Потім "Хемніц" відірвався на десять очок і пішов на перерву з рахунком 34:33. На початку третьої чверті лідери ліги здійснили ривок 14:0 і за три хвилини зробили рахунок 63:39 (23'), чим зламали моральний дух "Гейдельберга". На 31-й хвилині "Дев'ятки" навіть вели в рахунку 83:46, перш ніж господарі змогли зробити останні штрихи до результату.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖