Волейболісти Дрездена святкують третю виїзну перемогу

Жіноча волейбольна команда Dresdner SC відсвяткувала третю виїзну перемогу поспіль / Фото: Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolbild

Жіноча волейбольна команда СК "Дрезден" святкувала третю перемогу на виїзді поспіль. Після успіхів у Вісбадені та Мюнстері шестиразові чемпіонки Німеччини в суботу перемогли 3:1 (25:17, 19:25, 25:21, 25:18) на майданчику "Ред Рейвенс Вільсбібург".

Близько 1200 глядачів стали свідками конкурентного поєдинку з багатьма тривалими ралі. Після того, як підопічні тренера ДСК Олександра Вайбла впевнено виграли перший сет, на початку другої партії було втрачено нитку, оскільки стало занадто багато неточностей. У третьому та четвертому сетах "Червоні ворони" змогли зрівняти рахунок.

Втім, у третьому та четвертому сетах дівчата з міста на Ельбі діяли більш злагоджено, з більшою рішучістю і протиставили атакувальній потужності Вільсбібурга хороший захист на блоці та на майданчику. Під керівництвом капітана Дженніфер Яніски, яка також була визнана найціннішим гравцем ДСК, підопічні Вайбла також розвинули необхідний тиск на подачі та в атаці у вирішальні моменти. У важкі моменти ДСК зберігав холоднокровність і на 98-й хвилині гості реалізували другий матч-бол, здобувши заслужену перемогу.