Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Девід Раум - про те, як змиритися з вильотом у чвертьфіналі на домашньому чемпіонаті Європи

Давид Раум... / Фото: Marijan Murat/dpa

Наслідки програного матчу не давали спокою Лейпцизькому міжнародному клубу. Але було й те, що його відновило.

Національний гравець Давид Раум довго переварював свій чвертьфінальний виліт на чемпіонаті Європи на рідній землі. "Повинен сказати, це зайняло трохи часу. Тим більше, що багато чого з'явилося після гри", - сказав захисник клубу Бундесліги "РБ Лейпциг" трохи більше ніж через чотири тижні після поразки від Іспанії з рахунком 2:1 після додаткового часу.

Зокрема, епізод, коли іспанець Марк Кукурелла доторкнувся до м'яча у штрафному майданчику, але пенальті не було призначено, викликав палкі дискусії після гри. Іспанці продовжили боротьбу за перемогу на чемпіонаті Європи в Німеччині.

ЗМІ та соціальні мережі були "звісно, жорстокими. Куди б ви не подивилися, ви знову бачили цю сцену", - повідомив Раум. Однак добре, що вся країна і багато людей стояли за ними. Вони отримали багато підбадьорливих повідомлень. Багато людей все ще носили футболки DFB, незважаючи на те, що команда була ліквідована.

"Це тільки допомогло, тому що показало, що ми все-таки чогось досягли. Це було дуже гірко для нас, але потроху ми почали радіти тому, чого ми досягли", - сказав Раум.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖