ФК Ерцгебірге Ауе зіграв внічию з Вікторією Кельн

Тім Дангоф з Ауе грає в м'яч / Фото: Robert Michael/dpa/Archivbild

ФК "Ерцгебірге Ауе" втратив перевагу в компенсований час і упустив свою другу виїзну перемогу в сезоні. У суботу гості з Ерцгебірге зіграли внічию 2:2 (0:0) з "Вікторією Кельн" на стадіоні "Спортпарк Хьохенберг". У складі "Вікторії" відзначилися Лука Марсельєр (57-а) та Андре Беккер (90,+3), а у "Вайльхена" - Марвін Стефаняк (70-а) та Тім Данхоф (75-а).

Гості з Ауе небезпечніше розпочали перший тайм і вже на п'ятій хвилині Марсель Бер отримав шанс зробити рахунок 1:0. Однак він не влучив, пробивши по порожніх воротах. Моментів у першому таймі було лише кілька, 0:0 на перерву було логічним.

Вже через 30 секунд після поновлення гри "Вікторія" провела блискавичний старт: Марсельєр пробив повз ворота - 1:0 (46 хв.). Через дві хвилини господарі мали ще один чудовий шанс. На 57-й хвилині м'яч знову опинився у воротах голкіпера FCE Мартіна Меннеля, але вузьке положення поза грою завадило 0:2. Після втрати м'яча Вікторією, Стефаняк (70) зумів зрівняти рахунок - 1:1. Менш ніж через п'ять хвилин, після чергової втрати м'яча господарями, Вейльхен зумів переломити хід гри. Дангоф забив свій перший гол у сезоні. Ауе утримував перевагу до третьої хвилини компенсованого часу, але після довгого удару через оборону гостей зрівняв рахунок.

22 жовтня Ауе зустрінеться з SSV Ульм перед рідними вболівальниками.