Niners Chemnitz програли третій матч поспіль проти Rasta Vechta

Кевін Йебо став найкращим бомбардиром "Хемніца" у матчі з "Вехтою". / Фото: Хендрік Шмідт/dpa

Дев'ятки Хемніц явно програють Раста Вехта. Поразка закріплена втратами м'ячів.

"Дев'ятки" з Хемніца виснажуються наприкінці баскетбольного сезону. У середу команда головного тренера Родріго Пасторе програла свій домашній матч чемпіонату Німеччини проти "Раста Вехта", що посідає сьоме місце, з рахунком 83:91 (45:55) і зазнала третьої поразки поспіль. Найрезультативнішими у складі саксонського клубу стали Кевін Єбо (23 очки), Ахер Угуак (14), ДеАндре Лансдаун, Джефф Гарретт (по 12) та Веслі ван Бек (10). Найбільшу роль у перемозі гостей відіграли Томмі Кузе (21), Джоел Аміну (15), Райан Швігер, Вес Івунду (по 13) та Йоганн Грюнлох (10).

Господарі були попереду лише до 2-ї хвилини (4:1). Потім "Вехта" вирвалася вперед 4:6 (4-а хвилина) і 7:14 (7-а хвилина) до 39:53 на 19-й хвилині. Гості втримали цю перевагу протягом тривалого часу, але також отримали вигоду від 19 підбирань Хемніца.

"Дев'ятки" змогли скоротити розрив до 80:82 на останній хвилині, але триочковий Івунду, який зробив рахунок 80:85, запечатав восьму поразку переможців Кубка Європи з баскетболу в сезоні.