"РБ Лейпциг" розгромив "ТСГ Хоффенхайм" і розвіяв надії на Лігу чемпіонів

Гравець "Лейпцига" Сандра Штарке (ліворуч) і гравець "Вольфсбурга" Марина Хегерінг борються за м'яч / Фото: Hendrik Schmidt/dpa/Archivbild

Жіночий "РБ Лейпциг" виграв 3:0 у "ТСГ Хоффенхайм" і зруйнував свої мрії про Лігу чемпіонів

Жіночий "РБ Лейпциг" розбив останні надії "TSG 1899 Хоффенхайм" на участь у Лізі чемпіонів. У п'ятницю ввечері команда тренера Сабана Узуна, який залишає посаду, впевнено перемогла в останньому домашньому матчі Бундесліги з рахунком 3:0 (1:0). Ванесса Фудалла вивела "Лейпциг" вперед вже через одинадцять хвилин, забивши свій десятий гол у сезоні. На очах у 1 311 глядачів Сандра Штарке зробила рахунок переможним на 64-й хвилині. Вікторія Круг встановила остаточний рахунок, забивши свій перший гол у сезоні.

РБ розпочав гру з великою впевненістю в собі після того, як забезпечив собі місце в лізі. Барбара Брехт мала першу нагоду вже через дві хвилини. Сандра Штарке (9') не змогла забити після чудової комбінації з голкіпером TSG Мартіною Туфековіч, яка відмінно зреагувала, перш ніж Фудалла впоралася краще. Після подачі Штарке кутового, нападник, який має зріст лише 1,53 метра, піднявся найвище і переправив м'яч у сітку воріт. Після цього "Хоффенхайм" доклав більше зусиль, забив гол з офсайду на 24-й хвилині і мав ще одну хорошу нагоду забити головою завдяки Пауліні Крумбігель (34). Лише наприкінці першого тайму РБ знову змогла справити краще враження.

Але після перерви на перерву все було за РБ. Саксонці контролювали гру з надійного захисту і забили ще двічі. Видатна Фудалла створила підґрунтя для красивих голів, а Штарке та Круг виконали прямі передачі.