Жінки РБ Лейпциг несподівано вилетіли з Кубка DFB

Гірка поразка: РБ вилетіла від Союзу / Фото: Hendrik Schmidt/dpa

У жіночих змаганнях також спостерігається суперництво між "Юніоном" та "РБ Лейпциг". У кубку берлінська команда другого дивізіону здивувала саксонок.

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" несподівано вилетіла з Кубку ДФБ у другому раунді, поступившись команді другого дивізіону "Уніон Берлін". У напруженому поєдинку клуб Бундесліги під керівництвом нового тренера Йонаса Штефана поступився 0:1 (0:1) на стадіоні "Ан дер Альтен Ферстерей" і не пройшов до раунду 16. У чоловічому чемпіонаті клуби та фан-табори завжди перебувають у протистоянні. У жіночій грі також присутнє суперництво.

Саксонки мали кілька хороших моментів у першому таймі. Лідія Андраде (6-а хвилина) та Марлін Шиммер (45.+2) не влучили з вигідних позицій. У "Залізних леді" справи йшли краще. Удар головою Елені Марку прийшовся у внутрішню частину стійки. Діна Оршманн з легкістю зняла з нього пил (40').

РБ без хороших моментів у другому таймі

Берлінська команда тренера Айліена Поеза продовжила ускладнювати життя гостям після перерви, активно граючи в єдиноборствах при температурі понад 30 градусів. РБ не змогла створити жодного гольового моменту.

РБ виграв свій перший матч у Бундеслізі. У другій лізі "Юніон" поки що має дві нічиї. Тим не менш, команда є одним з кандидатів на підвищення в класі.