Тренерський дует Курт і Циклер замінили Роуза в "РБ Лейпциг" після дискваліфікації за жовту картку

Тренер "Лейпцига" Марко Роуз кидає пляшку з водою на поле під час фінального свистка / Фото: Jan Woitas/dpa

У матчі Бундесліги проти 1. ФК "Хайденхайм" Марко Курт та Александр Циклер замінять Марко Роуза, який дискваліфікований.

Замість дискваліфікованого за жовту картку Марко Роуза його обов'язки на суботньому матчі Бундесліги проти 1. FC Heidenheim візьме на себе тренерський дует. "Марко Курт і Александер Циклер будуть на рівних стояти на боковій лінії під час виїзної гри в Хайденхаймі", - оголосив у четвер "РБ Лейпциг". Курт вже керував саксонцями протягом одного матчу в грудні 2021 року, коли і головний тренер Джессі Марш, і його асистент Ахім Байєрлорцер не змогли зіграти через інфекцію Covid-19. РБ програв 1:2 на "Юніон Берлін". Циклер також був на боковій лінії в грудні 2021 року. Колишній нападник замінив колишнього тренера БВБ Роуза в нічиїй 1:1 в Бохумі.

Роуз отримав свою четверту жовту картку в сезоні в компенсований час проти "Вольфсбурга" (3:0) і тому буде дискваліфікований в суботу (15:30 за київським часом). Таким чином, 47-річний футболіст не зможе зайняти своє звичне місце на боковій лінії. Йому також заборонено мати будь-які контакти з командою. Цей період починається за 30 хвилин до матчу і закінчується через 30 хвилин після фінального свистка. Роузу заборонено заходити на територію стадіону. Роуз буде присутній на прес-конференції цієї п'ятниці, як зазвичай.