Дрезденські титани проти Гамбурзьких веж: перший кубковий матч був трилером до кінця

Дрезденські титани проти Гамбурзької вежі (Фото: Томас Вольф)

Час 14:45, і гравці "Дрезденських титанів" активні не лише на майданчику, їхня енергія відчутна. Вони пасують, кидають, а в залі лунають оплески. Але гості з Гамбурга, Veolia Towers, також у відмінній формі, не тільки з кидками, але і з голосовими зв'язками.

Анонсер в залі підігріває атмосферу: "Сьогодні буде творитися історія!". На годиннику 14:55 і динаміки вібрують, коли під звуки "Грома" на арену виходять "Титани". Море оплесків та вигуків зустрічає їх.

Рівно о 15:00 - м'яч у повітрі. Початок матчу.

Перші хвилини - гонка нога в ногу. То Дрезден попереду, то Гамбург, і лише з різницею в одне очко. Титани з другого дивізіону показують, що вони більш ніж здатні протистояти гігантам першого дивізіону з Гамбурга.

Але потім, у другій половині першої чверті, "Вежі" додають обертів і відриваються на сім очок - 11:18 на табло. Але "Титани" не здаються. Їхній захист витримує і відбиває дві атаки "Гамбурга". Триочковий від 6-го номера повертає Дрезден у гру - 18:20.

Годинник цокає, йде остання хвилина першої чверті, і коли лунає сирена, рахунок 20:24.

Починається друга чверть, і "Вежі" знайшли свій ритм. Вони ведуть 22:29. "Титани" хоробро б'ються, але нічого не можуть вдіяти проти безпомилкових триочкових "Гамбурга" та їхнього непробивного захисту. Незадовго до свистка на перерву рахунок 39:50 на користь Гамбурга. Але 11 очок можна надолужити. Диктор у залі ще раз викладається на повну, а талісман Титаніус підбадьорює натовп. Останній триочковий для Гамбурга, і перша половина - історія.

Починається друга половина, і "Маргон Арена" перетворюється на відьомський казан. Титани починають з енергією, яка змушує зал трястися. За перші чотири хвилини вони скорочують відставання до 54:56. Кожна атака дрезденців супроводжується бурхливими оплесками.

Потім зрівнюють рахунок - 63:63. Таннер Грем (12) закидає триочковий, всього за 90 секунд до кінця третьої чверті. Коли звучить сирена, рахунок 66:66. "Титани" довели, що можуть не просто не відставати. Повітря тріщить від напруги.

Починається остання чверть, і Дрезден веде 75:70. Сенсація витає в повітрі. У команди Гамбурга здають нерви, з'являються непотрібні фоли та втрати м'яча. 5:40 хвилин на годиннику. Після двох штрафних кидків Гамбург скорочує відставання до 75:72, але Дрезден одразу ж відповідає двома подвійними. Адреналін відчутний. 3:30 хвилини до фінального свистка. Перевага тане, рахунок 79:78. Дві хвилини до кінця гри. Триочковий від Гамбурга і вони знову ведуть 79:81.

Тайм-аут. Перевести подих.

Тактика поновлюється. Таннер Грем знову зрівнює рахунок триочковим, але "Гамбург" одразу ж контратакує. Гра ходить туди-сюди в запаморочливому темпі. Ще один триочковий від Грема. Але врешті-решт перевага залишається за "Гамбургом". Вони менше фолять, набирають вирішальні очки і виграють перший матч Кубка в Дрездені. Але "Титани" виявилися гідними суперниками. Натовп піднімається і святкує команду, незважаючи на мінімальну поразку 85:88.

Ця кубкова гра запам'ятається як одна з найбільш захоплюючих в історії "Дрезденських титанів". Справжній трилер до останньої секунди.