Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

ФК "Ерцгебірге Ауе" здобув перемогу над "Боруссією" Дортмунд II

Марсель Бер з "Ауе" біжить через поле / Фото: Robert Michael/dpa/Archivbild

ФК "Ерцгебірге Ауе" переміг дортмундську "Боруссію" II з рахунком 2:0 у матчі третього дивізіону.

Футбольний клуб "Ерцгебірге Ауе" здобув чергову перемогу після двох матчів чемпіонату без перемог. Футбольний клуб третього дивізіону виграв у суботу з рахунком 2:0 (2:0) у другої команди дортмундської "Боруссії". Перед 6714 глядачами на засніженому стадіоні "Ерцгебірге" Марсель Бер відзначився двічі (15-а і 45-а +1 хвилина). Марко Шикора з "Ауера" (66) та Хендрі Арон Бланк з "Дортмунда" (76) були вилучені з поля з жовтими картками.

Перші чверть години команда "Ауер" була дуже вмотивованою. Вже на 12-й хвилині м'яч, який був червоного кольору через сніг, з шипінням влетів у ворота BVB. Однак перед цим було зафіксовано грубий фол. Всього через три хвилини Бер (15) забив черговий гол. Потім гол Тіма Данхофа був скасований арбітром Вольфгангом Хасльбергером через сумнівний грубий фол. Дортмунд мав шанс зрівняти рахунок незадовго до перерви, але Юліан Хеттвер поклав м'яч у кількох сантиметрах від порожніх воріт. Бер (45.+1) швидко забив на іншому кінці, зробивши рахунок 2:0.

Другий тайм пройшов набагато спокійніше. Бер мав три нагоди оформити хет-трик, але їх не реалізував голкіпер дортмундців. На 66-й хвилині Ауер знову зробив гру цікавою. Марко Шикора, який вже мав попередження, був вилучений після грубого фолу. Однак вони були в меншості лише протягом десяти хвилин, перш ніж Бланк з Дортмунда також отримав попередження. Рахунок залишився 2:0.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖