Жінки "РБ Лейпциг" обіграли "Карл Цейс Йєна" 2:0

Футболістки "Лейпцига" виграли у "Карл Цейс Єни" / Фото: Хендрік Шмідт / dpa

Хоффманн і Фудалла привели футболістів "Лейпцига" до впевненої перемоги над "Єною". Тюрингійці все ще чекають на першу перемогу в сезоні.

Жіноча футбольна команда "РБ Лейпциг" залишається непереможною вдома. Клуб Бундесліги виграв 2:0 (1:0) у "Карл Цейс Йєна" на своєму полі "Коттавег". У складі команди тренера Йонаса Штефана забивали Джованна Хоффманн (30-а хвилина) та Ванесса Фудалла (47-а), яка зараз посідає п'яте місце в таблиці. Єна залишається третьою знизу і все ще чекає на свою першу перемогу в сезоні.

За слабкої гри в цілому, саксонці мали кращі атакувальні дії. Вони також були ефективними, і "Лейпциг" скористався своєю першою гарною нагодою, щоб вийти вперед. Марлен Шиммер відпасувала у штрафний майданчик на Хоффманн, якій залишалося лише забити свій третій гол у сезоні.

Фудалла встановлює остаточний рахунок

Команда "Лейпцига" чудово розпочала другий тайм. Довга передача від Марлен Мюллер не була належним чином оброблена захисниками "Єни", чим скористався Фудалла, який потужним ударом зробив рахунок 2:0.

Гості з Тюрінгії доклали всіх зусиль, щоб скоротити відставання, але їм не вистачило сил проти фаворита. Незважаючи на доволі невиразний виступ, "Лейпциг" у підсумку з апломбом вирвав перемогу.