СК DHfK Лейпциг святкує впевнену перемогу на відкритті турніру

Головний тренер "Лейпцига" Рунар Сігтрігссон та його гравці святкують. Довгоочікувана перемога в матчі-відкритті проти "ТВБ Штутгарта". / Фото: Jan Woitas/dpa

Злагоджена команда повинна принести гандбольній команді Лейпцига успіх у цьому сезоні Бундесліги. Стартова гра проти ТВБ Штутгарт була багатообіцяючою.

Гандбольна команда SC DHfK Leipzig успішно розпочала свій десятий сезон у Бундеслізі. Команда тренера Рунара Сігтрігссона в неділю вдень на очах у 3692 глядачів виграла свій домашній матч проти "ТВБ Штутгарт" з рахунком 33:24 (15:12). Кращим бомбардиром став Матей Кліма, який забив сім м'ячів. SC DHfK вже обіграв Штутгарт (34:29) в рамках підготовки.

Без нових підписань у стартовій сімці, Лейпциг почав краще. Срібний призер Олімпійських ігор Лука Віцке забив свій перший гол у сезоні вже через 84 секунди, а через дев'ять хвилин господарі вели 4:1. Саме завдяки своєму голкіперу Мілану Вуйовичу "Штутгарт", який на старті зовсім не діяв в атаці, більше не відставав.

Темп набирає обертів

Відвідувачі одразу ж покарали SC DHfK за першу фазу слабкості, зрівнявши рахунок 4:4 на 14-й хвилині. З середини першого тайму темп збільшився з обох сторін, а разом з ним і привабливість гри. Зміна воротаря також принесла свої плоди для Лейпцига. Норвезький олімпійський учасник Крістіан Северас, який замінив Доменіко Ебнера, одразу ж увійшов у гру і допоміг господарям піти на перерву з перевагою у три м'ячі.

Підопічні Сігтрігссона розпочали другий тайм з шаленого старту і на 37-й хвилині вирвалися вперед 20:12, провівши ривок 5:0. Хоча після цього імпульс господарів дещо знизився, Штутгарт не зміг цим скористатися, оскільки Саєврас (загалом десять сейвів) продовжував міцно стояти на ногах. Лейпциг активізував свою гру у фінальній фазі і в якийсь момент повів у рахунку з різницею в десять м'ячів.