СК "Магдебург" виграв східне дербі у СК "DHfK Лейпциг

Гіслі Крістіанссон з "Магдебурга" (праворуч) також відіграв вирішальну роль у новому східному дербі проти "Лейпцига" / Фото: Хендрік Шмідт / dpa

Без воротаря і з низьким відсотком влучань гандбольна команда DHfK не мала жодних шансів на перемогу в матчі з чемпіоном країни СК Магдебургом. Кращим гравцем на майданчику був також колишній гравець "Лейпцига".

СК "Магдебург" набрав обертів для виконання складного завдання в Лізі чемпіонів у "Барселони", здобувши перемогу в східному дербі над СК "ДХФК Лейпциг". За чотири дні до протистояння у вищому дивізіоні в Іспанії СКМ виграв у "Лейпцига" в Бундеслізі з рахунком 35:29 (18:14). В результаті дворазові переможці німецького чемпіонату, які провели на одну гру менше, залишаються на вершині турнірної таблиці з 10:2 очками.

Видатним бомбардиром СКМ перед 6 600 глядачами на переповненій Getec Arena став колишній гравець "Лейпцига" Філіп Вебер, який відзначився десятьма голами під пильним наглядом тренера збірної Альфреда Гісласона. Найкращим у складі "Лейпцига" став Вігго Крістьянссон (9/6).

"У нас були невеликі проблеми, коли ми вели в рахунку 5:1, але потім домінувало те, що ми створили на табло, - сказав тренер СКМ Беннет Вігерт. "Ми багато пропустили. Ми зовсім не вписалися в темп гри. Наша оборона, воротарі та атака сьогодні були не дуже хороші", - незадоволений тренер "Лейпцига" Рунар Сігтрігссон.

Гості з Лейпцига розпочали з наступальної гри в обороні з рахунком 5:1, щоб на ранніх стадіях порушити швидкісні маршрути клубу "Ельба". Однак це не справило враження на SCM. Воротар Сергій Ернандес, який нещодавно став переможцем матчу проти "Фленсбург-Хандевітт" з 16-ма сейвами, знову був сильним у воротах. Він вивів господарів уперед на два м'ячі (5:3) вже через дванадцять хвилин після початку матчу прямим ударом у сітку воріт. Однак Вебер, якого донедавна не розглядали в команді DHB, також розпочав потужно і забив свій четвертий гол лише через чверть години, забезпечивши своїй команді першу перевагу в чотири м'ячі (9:5). Втім, до перерви саксонці так і не змогли відірватися від суперника.

Приблизно така ж картина повторилася і після перерви: "Магдебург" вразив кращим співвідношенням воротарів і мав кращі показники з точки зору ефективності кидків. У підсумку СКМ тримав SC DHfK на відстані. На 44-й хвилині Омар Інгі Магнуссон навіть зумів збільшити перевагу до п'яти м'ячів, реалізувавши трюк Кемпи (25:20). Після цього СКМ ще більше відірвався.