Цвікау розпочинає сезон з перемоги над Бломбергом

Цвікау здобув першу перемогу. / Фото: Уве Анспах/ dpa

Завдяки значному покращенню гри в обороні, команда з Саксонії змогла переломити хід поєдинку. Після перерви "Бломберг" зміг забити лише шість м'ячів.

Жіноча гандбольна команда BSV Sachsen Zwickau успішно розпочала сезон Бундесліги. Команда тренера Нормана Ренча перемогла HSG Blomberg-Lippe з рахунком 27:21 (13:15). Найбільшу роль в успіху відіграли Кайо Накаяма (8 голів), Луїза Кавані та Сімона Стойковська (по 4). У складі гостей найбільше м'ячів закинула Ніке Кюне (5).

На початку все не виглядало на успіх для команди з Саксонії. Після чверті години "Цвікау" поступався 5:9, а потім вперше вийшов вперед о 16:15 (35'). Доля гри вирішилася в заключній десятихвилинці, коли "Цвіккау" вирвався вперед з 20:19 (50') до 27:20 (60'). Після перерви господарі значно покращили гру в обороні і пропустили лише шість м'ячів від HSG Blomberg-Lippe.