Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

VC Bitterfeld-Wolfen зазнає першої поразки

Руки в погоні за волейбольним м'ячем / Фото: Silas Stein/dpa

Успішна серія волейбольної команди VC Bitterfeld-Wolfen підійшла до кінця. У неділю підопічні тренера Алессандро Лоді у трьох сетах (15:25, 26:28, 19:25) програли домашній матч проти SVG Lüneburg. Вони зазнали першої поразки у своєму четвертому матчі. Максвелл Ельгерт, який був визнаний найціннішим гравцем матчу, реалізував перший матч-бол для гостей на 73-й хвилині. Нещодавно підвищена в класі команда з Саксонії-Ангальт опустилася на п'яте місце в таблиці.

Господарі пропустили перший тайм перед 400 глядачами в "Бернштайнхалле" у Фрідерсдорфі і не мали жодного шансу. Потім біттерфельдці виправилися, повели 8:5 у другому сеті і були попереду 16:15. Команда з Люнебурга переламала хід гри, здобувши три очки поспіль, і у вирішальних ситуаціях наприкінці другого сету мала кращі нерви. Відтак гості втримали заслужену перемогу.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖