СК "Дрезднер" виграв у "Роте Рабен Вільсбібург

Волейбольні м'ячі лежать купою / Фото: Soeren Stache/dpa-Zentralbild/dpa/Symbolic image

Волейболісти СК "Дрезден" обіграли "Ред Рейвенс Вільсбібург" з рахунком 3:0 і закріпилися на третьому місці в турнірній таблиці.

Вдало розпочали новий рік волейболісти СК "Дрезднер". Команда тренера Олександра Вайбла виграла 3:0 (25:20, 26:24, 25:10) у "Роте Рабен Вільсбібург" у 13-му турі Бундесліги. Здобувши одинадцяту перемогу в сезоні, команда з міста на Ельбі виконала свій обов'язок і закріпилася на третьому місці в таблиці.

Відвідувачі були шоковані вже на старті гри після кількох розіграшів. Грецька нападниця Анна Спану ненавмисно підвернула гомілкостоп, і її довелося винести з майданчика після декількох хвилин лікування. Її замінила іспанка Каетана Лопес Рей. У той час як "Червоним воронам" спочатку довелося зібратися, дрезденська команда явно вирвалася вперед завдяки потужним завданням, варіативним атакам і надійному захисту.

Сьомий клуб у таблиці чинив набагато більший опір у другому таймі і завдяки серії подач Моніки Салкуте створив чітку перевагу 12:5. Однак "ДСК", який втратив нитку, стабілізувався і розпочав камбек. У вирішальний момент господарі відбили два сетболи від суперників і змогли вийти вперед 2:0 у сеті, в тому числі завдяки кільком помилкам "Ворон". Це стало вирішальним моментом. Опір "Вільсбібурга" був зломлений у третьому періоді.