Гандбол: "Тюрінгер" виграв дербі в Цвіккау

М'яч лежить перед воротами / Фото: David Inderlied/dpa/Symbolbild

Жіноча команда гандбольного клубу Тюрінгер здобула перемогу в центральнонімецькому дербі. Гравці ТГК взяли гору в суботу над BSV Sachsen Zwickau з рахунком 28:23 (12:13) і з третьою перемогою в сезоні закріпилися у верхній третині турнірної таблиці Бундесліги. Найбільшу роль в успіху зіграли Анніка Лотт (6), Йоханна Райхерт, Вільма Маттіс Хольмберг (по 5) і Наталі Хендріксе (4/2). Більше половини голів у господарів на рахунку Еми Хрватін (12/6). Після четвертої поразки в сезоні "БСВ" залишається в зоні вильоту.

Перші 30 хвилин матчу пройшли в рівній боротьбі. Поступаючись 1:3 (5-а хвилина), господарі на 21-й хвилині повели 10:8 і утримували перевагу до 14:12 (31-а хвилина). Закинувши п'ять м'ячів поспіль протягом шести хвилин, ТГК перетворив відставання на перевагу 17:14. Гості покарали технічні помилки "Цвіккау", забивши загалом сім м'ячів зі швидких контратак. BSV відігралася - 17:18 (43.), але ще одним ривком - 24:19 (52.) тюрингенки довели перемогу в дербі до ідеалу.