Дев'ятки з Хемніца втратили місце у фіналі в Берліні

Берлінський футболіст Мальте Делоу (ліворуч) проти Уеслі ван Бека з "Дев'яток Хемніца" / Фото: Андреас Гора/dpa

Після чудової боротьби "дев'ятки" змушені визнати поразку від фаворитів з Берліна. Дві слабкі хвилини в заключній чверті вирішують все.

Баскетбольна команда "Дев'ятки Хемніц" вперше не змогла вийти до фіналу чемпіонату Німеччини. Підопічні головного тренера Родріго Пасторе програли у четвер п'ятий і вирішальний півфінальний матч серії до п'яти перемог берлінській "Альбі" з рахунком 84:97 (53:48). Саксонський клуб вів у серії 2:1, але не зміг скористатися своїм шансом.

Тепер "Альбатроси" зіграють з мюнхенською "Баварією" за титул чемпіона. Перший матч відбудеться в суботу о 20:30 у столиці Баварії. Найбільшу роль в успіху господарів зіграли Метт Томас (24) та Малте Делоу (17). У складі "дев'яток" найбільше очок набрали Кевін Єбо та Джефф Гарретт (по 16).

Клуб з Хемніца спочатку вдало стартував перед берлінськими чемпіонами світу з баскетболу Моріцом та Францом Вагнерами і вже через шість хвилин був попереду 16:11. На 9-й хвилині господарі провели ривок 16:2, і вже на 9-й хвилині рахунок був 27:18. Однак саксонський клуб завдав удару у відповідь і перетворив відставання 35:40 (14-а хвилина) на перевагу 50:40 (18-а хвилина).

Не дивлячись на це, господарі пішли на заключну чверть з невеликою перевагою 74:73. На 35-й хвилині "Хемніц" знову вирвався вперед - 80:78. Однак "Альбатроси" продемонстрували всю свою кмітливість у заключному відрізку і продовжили вигравати десять очок поспіль (88:80 на 37-й хвилині).

Господарям допомогла, перш за все, перевага під кільцем (38:29 підбирань) і кращий відсоток реалізації триочкових. Дванадцять з 28 спроб з-за дуги влучили у кошик "Хемніца". "Дев'ятки" змогли реалізувати лише десять зі своїх 31 кидків.