Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

СК "Магдебург" програв "Кельце", незважаючи на поліпшення

Омар Інгі Магнуссон став найкращим бомбардиром у поразці від "Кельце" / Фото: Khaled Elfiqi/dpa

У матчі-реванші чвертьфіналу попереднього сезону "Кельце" та чемпіон Німеччини "Магдебург" зійшлися у напруженій боротьбі, але цього разу перемогу здобули поляки.

Чемпіони Німеччини з гандболу СК "Магдебург" зазнав другої поразки в Лізі чемпіонів. Клуб Бундесліги мінімально поступився 26:27 (15:19) чемпіонам Польщі "Індустрії Кельце" на домашній "Гетек Арені". Найкращим бомбардиром "Магдебурга" став Омар Інгі Магнуссон, який забив сім м'ячів. Це була п'ята поразка СКМ у тринадцяти матчах.

"Кельце" вийшов на поле з десятьма польовими гравцями, але вже через п'ять хвилин вийшов вперед. Магдебург" погано тримався в обороні, але продовжував боротися за перемогу. Однак "Кельце" послідовно покарав кілька помилок в атаці і вирвався вперед на три м'ячі (9:12/17). "Наша проблема, безумовно, в захисті. Будь ласка, захищайтеся!", - вимагав від своєї команди тренер Беннет Вігерт. У "Магдебурга" виникли проблеми в атаці, зокрема, з реалізацією нападу, яка становила лише 36 відсотків.

Після перерви СКМ скористався низкою помилок гостей і скоротив відставання до двох м'ячів (19:21/39), але продовжував пропускати занадто багато атак - наприклад, два семиметрових пенальті і швидкий відрив. Гра ставала все більш напруженою, і СКМ залишався на зв'язку завдяки Філіпу Веберу, але не зміг скоротити відставання протягом тривалого часу. Після 50 хвилин відставання вперше скоротилося до одного м'яча, але, незважаючи на тринадцять сейвів воротаря Сергія Ернандеса, відставання за підсумками першого тайму було занадто великим.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖