ХК Тюрінгер святкує переконливу перемогу в Метцінгені

Гандболістки Бундесліги з ХК "Тюрінгер" на чолі з видатною Йоганною Райхерт святкували впевнену перемогу в Метцінгені / Фото: Marijan Murat/dpa

Жіноча гандбольна команда Тюрінгії зробила великий крок вперед у матчі проти володарів кубка. Результатом став напрочуд очевидний успіх.

Гандбольний клуб Бундесліги Тюрінгер ХК відсвяткував другу перемогу у своєму другому виїзному матчі сезону. Команда головного тренера Герберта Мюллера на очах у 1 000 глядачів виграла у володаря кубка "ТуС Метцінген" з рахунком 36:29 (19:14) і тепер має 4:2 очки. У складі THC одинадцятьма голами відзначилася Йоханна Райхерт. Яна Шайб відзначилася дев'ять разів за "Метцінген".

Тюрінгенці домінували в дебюті матчу завдяки своїй різноманітній атакувальній грі і вели 4:1 вже через чотири хвилини. Потім господарі краще увійшли в гру і зіграли свою роль у швидкому обміні ударами.

ТГК виявив слабкі місця у своїй поведінці при відступі і на 16-й хвилині відставав 9:10. Гості стабілізувалися в обороні в заключній фазі першого тайму і змогли покластися на видатного Райхерта в нападі, який лише до перерви відзначився дев'ять разів.

У другому таймі австрієць залишився на другому плані як бомбардир, але це не мало значення, оскільки тюрінгенці активізували свою гру. Режисер Нацукі Айзава відзначилася вісьмома гольовими передачами і надавала перевагу центральній захисниці Жозефіні Ханфланд, яка послідовно реалізовувала свої моменти.

У результаті до 40-ї хвилини ТГК вирвався вперед 24:16. Метцінген не здався і на 54-й хвилині зумів скоротити відставання до 28:32 завдяки своїм динамічним гравцям у задній лінії. Однак переконлива перемога Тюрінгії жодного разу не була під загрозою.