Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Два пенальті: ФК "Галлешер" зіграв внічию 2:2 у Любеку

Портрет воротаря Свена Мюллера. У Любеку він був найкращим халленсером / Фото: Jan Woitas/dpa-Zentralbild/dpa

Футбольний клуб "Галлеше" був нагороджений за сильний бойовий дух у 3-й футбольній лізі. У суботу команда тренера Срето Рістіча у турбулентній фінальній стадії вирвала перемогу 2:2 (0:2) у вищолігового "ВФБ Любека". Перед 6012 глядачами досвідчені Мірко Боланд (20-а хвилина) та Паскаль Брайер (30-а) забили за господарів ще до перерви. Тунай Деніз зрівняв рахунок на 82-й хвилині після того, як не зумів реалізувати пенальті у ворота видатного голкіпера ВФБ Філіпа Клевіна. Домінік Бауманн реалізував другий пенальті на 90-й хвилині, здобувши заслужену нічию. ХФК, однак, залишається без перемоги на виїзді і на місці вильоту.

До змін Любек був більш активною, але, перш за все, більш ефективною командою. VfB забив два голи з чотирьох дуже хороших нагод. ХФК також мав достатньо моментів, але раз по раз не міг забити у ворота іменинника Клевіна або, як Тимур Гайрет (45.+3), у поперечину.

Команда з Галле вийшла з роздягальні з більшим бажанням і значною мірою контролювала гру, але поки що з цього вийшло не більше, ніж ще один гол у поперечину у виконанні Гайрета (52.). Любекці зробили ставку на контратаки, які завжди були небезпечними і кілька разів перевіряли на міцність воротаря Свена Мюллера. Після голу господарі все більше відходили назад і отримали другий пенальті.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖