Повідомлення завантажено...

Опубліковано з publizer® у Саксонії

Баскетбольна команда Niners Chemnitz дозволяє вболівальникам відчути світ людей з вадами зору

У середу вболівальники дивитимуться гру із зав'язаними очима в масках протягом однієї хвилини. / Фото: Хендрік Шмідт/dpa

Дев'ятки Хемніца дозволили вболівальникам з масками для сну відчути світ людей з вадами зору на домашньому матчі проти Вехти.

У своїй першій домашній грі після перемоги в Кубку Європи баскетбольна команда Niners Chemnitz привертає увагу до людей з вадами зору за допомогою експерименту. У середу (17:00 за київським часом) на першій хвилині другої чверті матчу проти нещодавно підвищеної у класі "Вехти" очікувані 5 000 вболівальників закриють очі масками для сну. Тим часом, акція буде описана коментатором. Мета полягає в тому, щоб вболівальники відчули, як за живим спортом стежать незрячі або люди з вадами зору.

Ідея спонсора, про яку у вівторок повідомила "Freie Presse", була заздалегідь схвалена Німецькою баскетбольною лігою (ББЛ). Зазвичай жодному дикторові не дозволяється бути активним після того, як м'яч перетнув половину майданчика. Маски будуть доступні на глядацьких місцях на початку гри.

Під час гри буде презентовано Кубок Європи Fiba, який був виграний у Стамбулі тиждень тому. У неділю 10 000 вболівальників вже вітали команду в місті. Минулої суботи в Людвігсбурзі "Хемніц" програв свій перший матч Бундесліги після європейського перевороту.

🤖 Переклади виконуються автоматично за допомогою ШІ. Будемо вдячні за ваш відгук та допомогу у вдосконаленні нашого багатомовного сервісу. Пишіть нам на: language@diesachsen.com. 🤖