Хемніц штурмує вершину після перемоги над Гамбургом 96:87

Баскетбольний м'яч потрапляє в кільце / Фото: Thomas Kienzle/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz все ще перебуває на хвилі успіху і посідає перше місце в Німецькій баскетбольній лізі. У п'ятницю підопічні головного тренера Родріго Пасторе на очах у рідних стінах розгромили команду "Веолія Тауерс Гамбург" з рахунком 96:87 (45:40) і відсвяткували 15-ту перемогу поспіль у всіх змаганнях.

Веслі ван Бек (25 очок), Ахер Угуак, Йонас Ріхтер, Кевін Єбо (по 15) та ДеАндре Лансдаун (10) відіграли найбільшу роль в успіху саксонців. У складі "Гамбурга" найбільше очок набрали Вінсент Кінг (30), Альджамі Дарем (23) та Вільям Крістмас (13).

Господарі, які проводили свій п'ятий матч за дванадцять днів, розпочали гру з розгону. Вже через вісім хвилин "дев'ятки" вели в рахунку 21:6. Однак через вісім хвилин "Гамбург" відігрався до 31:33 і до кінця третьої чверті тримав рахунок повністю відкритим. З 12:3 з 62:58 (28') до 74:61 (31') господарі взяли курс на перемогу. "Хемніц" зробив менше втрат (15:20), ніж його суперники, і вразив своєю точністю під кільцем. З 42 спроб з близької відстані 30 влучили у кошик Гамбурга.