"Хемніц" святкує найбільшу перемогу в сезоні з рахунком 106:68 у Тюбінгені

Баскетбольний м'яч лежить на майданчику / Фото: Tobias Hase/dpa/Symbolic image

Баскетбольна команда Niners Chemnitz перебуває на хвилі успіху. У неділю підопічні головного тренера Родріго Пасторе відсвяткували свою найвищу перемогу в сезоні в гостях у "Тигрів Тюбінгена" з рахунком 106:68 (53:36). Після шостого успіху поспіль "Хемніц" зберіг третє місце в Німецькій баскетбольній лізі і зрівнявся за очками з лідерами - "Ратіофарм Ульм" та "Альба Берлін".

Веслі ван Бек (28), ДеАндре Лансдаун (23), Йонас Ріхтер (16) та Кевін Єбо (13) відіграли найбільшу роль у тріумфі в Тюбінгені. У складі господарів лише Джиммі Бехайм (16) та Йівван Джексон (14) відзначилися двозначними показниками.

Гості святкували перемогу від початку до кінця і не відставали в цьому односторонньому протистоянні з "підвальними мешканцями". Після 13:13 на 7-й хвилині "Хемніц" зробив ривок 8:0, щоб вийти вперед 21:13 протягом хвилини (8-а хвилина) і постійно збільшував свою перевагу до 30:19 (12-а хвилина), 57:36 (21-а хвилина) і 91:60 (33-а хвилина).

Гостям допомагав, зокрема, відмінний відсоток влучань з-за дуги. 14 з 24 спроб влучили в кошик "Тюбінгена". Господарі змогли реалізувати лише чотири з 22 кидків з цієї відстані.